• Новак
Loungefly Дизни Мини Маус Уши Божиќ Колачиња Тематските Faux Кожа Headband

Loungefly Дизни Мини Маус Уши Божиќ Колачиња Тематските Faux Кожа Headband

DEN 1102.80

Достапност
Достапно за нарачка

Официјално Лиценцирани Дизни Мики Маус Headband од Loungefly.Faux Кожа Headband со Црвено се Чувствува Лак и Печатени Детали.Кој Божиќ Колачи во Облик на Глувчето Уши.Една Големина Одговара На Повеќето.Мерки 8.5" x 10" x 2".Совршен за да се носат без разлика дали сте трошат вашето одмор во Дизни Тема Парк или во вашиот дом!Се шири празник расположи, смеа и насмевки.Официјално Лиценцирани Дизни Мики Маус Headband од Loungefly.Faux Кожа Headband со Црвено се Чувствува Лак и Печатени Детали.Кој Божиќ Колачи во Облик на Глувчето Уши.Една Големина Одговара На Повеќето.Мерки 8.5" x 10" x 2".Совршен за да се носат без разлика дали сте трошат вашето одмор во Дизни Тема Парк или во вашиот дом!Се шири празник расположи, смеа и насмевки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат