• Новак
Ahoney 10 Парчиња Boho Hairband Headbands за Женска Симпатична Headbands Крстот Еластична Извртени Гроздобер Флорални Глава Заврши Коса Додатоци за Жени

Ahoney 10 Парчиња Boho Hairband Headbands за Женска Симпатична Headbands Крстот Еластична Извртени Гроздобер

DEN 309.84

Достапност
Достапно за нарачка

Некои се меки и удобни,некои се тенки и кул,некои се дише и апсорбира потта.Глава бендови не се лизга мода за жените.5", должина : 9.Бутик Поставите вклучени повеќе стилови : Цврсти бои headbands за жените,едноставен стил може да се користи за спорт.Сет содржи вашите потреби за сите прилики и годишните времиња.Цветни дезени ќе додадете повеќе убавина и домот на вас.Класичен елемент Headbands(polka точка,ленти) за девојка,лесно да одговара на дневни различни тимови.Овие бутик headbands се големи да се носат во спортот или дневни мода облека.Едноставна crossover дизајн го прави тоа повеќе различни од оние без крстот.Секој headband има еластична бенд, совршено прилагоден за главата тип, можете да го носат без било товар на главата.Девојките Гроздобер headbands have10 различни модели и изобилство од бои, кои можат да одговара најмногу на вашиот надворешен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Плетенка На Косата Бенд Синтетички Перика Коса Бенд Еластична Водат Широк Плетен Плетенки Буци Плетенка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 95.76