• Новак
StregeM - Барок Гроздобер Сини Кристал Невестата Круна Жените Headdress Булчински И Коронки Свадба Коса, Накит Додатоци Круна Мода -18698

StregeM - Барок Гроздобер Сини Кристал Невестата Круна Жените Headdress Булчински И Коронки Свадба Коса, Накит

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Печати на враќање превозот етикета.Добра Услуга : Ако имате било какви прашања за накит, ве молиме контактирајте со нас.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : елеганцијата и едноставен флексибилност на ова парче да го направи модерно прилог на било облека, гламурозна додаток за повеќе формални прилики, или еден прекрасен подарок за вашата сакана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние нудиме широк спектар на производи кои целото семејство ќе се љубов, од омилениот ликови да се движат брендови.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Грижа за Вашиот Накит : за Да го заштитите вашиот позлата, ги отстраните вашите накит пред миење на рацете, пливање, вежбање, чистење, и пред примена на било каков вид на лични тело производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат