• Новак
9 Парчиња Дебели Не се Лизга Еластична Спорт Headbands, Еластична Силикони Зафат Вежба Коса и Sweatbands за Јога

9 Парчиња Дебели Не се Лизга Еластична Спорт Headbands, Еластична Силикони Зафат Вежба Коса и Sweatbands за

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична затворање.Функција : овие стилски headbands се во класична црна боја, погодна за мажите и жените; Тие се добар начин да се задржи на косата и пот далеку од вашиот челото и очите удобно.Широко се применуваат во нашиот живот : овие еластична спорт headbands се добри за било рекреативни активности, спорт и вежби како што се фудбал, кошарка, мал фудбал, тенис, јога, голф, работи, итн.Добра еластичност : овие не се лизга headbands може да се протегала и да продолжи нивната должина 42 цм/ 16.5 инчи во еднострано; И нивните опуштено статуи се мери до 40 cm/ 15.7 инчи во периметар.Не се лизга перформанси : овие еластична headbands содржина силикони зафат за да се спречи лизгање, која ќе ви обезбеди подобро искуство кога кожата excretes пот.Спорт headband сет : на headband сет вклучува 9 парчиња тенка еластична sweatbands во црна боја за да се задоволат вашиот моден потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат