• Новак
Barnel B1100S 24-инчен Тешки Професионални Хеџ Shears

Barnel B1100S 24-инчен Тешки Професионални Хеџ Shears

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

24-инчен професионални тешки хеџ shears.Тешко хром чекор надолу ножеви со serrated база.Екструдиран авиони алуминиумски рачки со TPR костец.Иновативни само-подмачкување центар гром. 11 1/4" сечилото должина со длабоко пса ритам.Barnel B1100 S 24" (60 cm) Компактен Тешки Хеџ Shears, Длабоко Пса Каналите, Тешко Хром Директно Ножеви.Serrated на база на ножот.Екструдиран авиони алуминиумски рачки со не се лизга cushioned TPR костец.Наменета за сите-ден употреба од страна на пејзаж професионалци.Barnel tools функцијата висок квалитет на изградба со неверојатен перформанс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат