• Новак
4K HDMI Кабел 50 ft, iVANKY 18Gbps Голема Брзина 2.0 HDMI Кабел, Поддржува 4K@60Hz, HDCP 2.2, 1080p, Ethernet, ЛАК, 3D

4K HDMI Кабел 50 ft, iVANKY 18Gbps Голема Брзина 2.0 HDMI Кабел, Поддржува [email protected], HDCP 2.2, 1080p, Ethernet,

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

HDMI Да HDMI Кабел За Домашна Канцеларија s порта, која лесно може да се изгубат или дури и на штета на пристаништето, нашите i VANKY кабел САКАЈТЕ се.Оваа 4 K 2.0 HDMI кабелот е мека и лесно да се наведнуваат.Како што можете да видите на сликата погоре, свиткување радиус на i VANKYs мека кабелот е очигледно мали.Па така повеќе погоден за вашата инсталација каде просторот е ограничен, како и кога вашиот КОМПЈУТЕР домаќин е поставен во близина на вашиот ѕид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат