• Новак
Амазон Основите High-Speed HDMI Кабел (48Gbps, 8K/60Hz ) - 3 Метри, Темно Сива

Амазон Основите High-Speed HDMI Кабел (48Gbps, 8K/60Hz ) - 3 Метри, Темно Сива

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВО КУТИЈА : 3-метри висока-брзина 8 K HDMI кабел; темно сива боја.УДОБЕН : Пренесува видео и аудио сигнали од код да се прикажат.УРЕДОТ КОМПАТИБИЛНОСТ : се Поврзува на таблети, лаптопи, и други домаќин на уреди за да се проектори, видео-конференција системи, HDTV, монитори, и повеќе.ПОДДРЖУВА : Ethernet, 3 D, 8 [email protected] Hz или 4 [email protected] Hz видео и Аудио Врати Канал (ARC); 48 Gbps пропусен опсег.ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН ПРИКЛУЧОК : Отпорен на корозија и абразија и го подобрува сигнал на пренос перформанси.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Двоен-заштитени кабел со најлон плетенка јакна и алуминиумски домување.PLUG & PLAY : Нема потреба за комплициран возачи или местење на време.Опис на производот Основите Премиум 48 Gbps High-Speed 8 K HDMI Кабел, Темно Сива - 3 Метри Од Производителот Основи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат