• Новак
VCE 5 Pack HDMI Корекција Џек Адаптер HDMI Женски Женски Pigtail Продолжување Кабел Спојка Џек-6 Инчи

VCE 5 Pack HDMI Корекција Џек Адаптер HDMI Женски Женски Pigtail Продолжување Кабел Спојка Џек-6 Инчи

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

VCE HDMI 1.4 Верзија Поддржува 4 K 30 Hz, 3 D, ЛАК и Наназад Компатибилен.Лесно snap-in задржување на клипот се обезбеди безбедна и отпорност на слободни врска; предната и задната женски конектори без adaptors се потребни.Алатка-помалку конекција и одговара на стандарден клуч ѕид плочи, лесно да го инсталирате кабел на вашиот ѕид плочи.Широк компатибилност : Apple TV, Оган ТВ, Firestick, Roku, qhd и Топ, едноставно решение за вас.Пакет содржина : 5 x HDMI Женски Женски корекција продолжување на кабел по пластична кеса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат