• Новак
Електронски Господар 25 ft. HDMI Машки да Машки Кабел

Електронски Господар 25 ft. HDMI Машки да Машки Кабел

DEN 837.60

Достапност
Достапно за нарачка

Испорачува неверојатни квалитет на слика и дигитални опкружувачки звук.Подобрување на вашиот ТВ гледање искуство.Ги поддржува повеќето резолуции на екранот и refresh стапки.Уживајте во речиси blur-слободен брза акција сцени и око-пукање на квалитетот на сликата.Поддршка full HD 1080 P и пошироко.Електронски Господар Висок Квалитет на HDMI Кабел може да го подобри вашиот ТВ гледање искуство.Овој HDMI кабел испорачува неверојатни квалитет на слика и дигитални опкружувачки звук за вашата забава, тоа ги поддржува повеќето резолуции на екранот и refresh стапки.така ќе можете да уживате практично blur-слободен брза акција сцени и око-пукање на квалитетот на сликата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат