• Новак
Medline NON24356M 2-Ply Ткиво/Поли Професионални Крпи, 13 x 18, Mauve (Пакување од 500)

Medline NON24356M 2-Ply Ткиво/Поли Професионални Крпи, 13 x 18, Mauve (Пакување од 500)

DEN 836.64

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Ткиво/Поли-Поддржан Крпи Фати Течност И Задржете Тоа, Што Ги Прави Идеални За Перење, Бришење Или Draping.Овие Професионални Крпи Комбинираат Издржливост И Disposability И Двоен Како Стоматолошки Bibs.Латекс Слободни.Земја На Потекло : Сад.Овие ткиво/поли-поддржан крпи фати течност и задржете тоа, што ги прави идеални за перење, бришење или draping.Овие професионални крпи комбинираат издржливост и disposability и двоен како стоматолошки bibs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат