• Новак
Црн Дијамант Опрема - Дете е со Полно Тело Импулс Темперамент - Azul

Црн Дијамант Опрема - Дете е со Полно Тело Импулс Темперамент - Azul

DEN 1572.00

Достапност
Достапно за нарачка

Импулсот се Подигнат изградба.Лесно прилагодливи.Лесно on-off.Висок тај-во точка чува деца исправена.Удобно изградба, кој ги минимизира притисокот поени.Дизајниран со истиот изградба како нашето време-тестиран Импулс Harnesses, Црн Дијамант Импулс Дете Полно Тело, дава целосна поддршка без да се жртвува удобност за мини-ми crushers на светот.Лесно се прилагодува со висок тај-во точка, тоа бирање во сите детали и со лесно на и исклучување на уредот за да направите салата време пријатно за сите.Го подигнат овозможува максимална одговара прилагодувања за одгледување на деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

oUUoNNo Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ,Прилагодлив Мека Поместена Вест со Водење Тапацир,Удобно

ГОЛЕМИНА на : МАЛ : Градите Дебелина : 911"(2328cm),се Препорачува тежина : 36lb(13kg).МЕДИУМ : Градите Дебелина : 1113"(2

DEN 263.76