• Новак
Деца Поводник & Темперамент, Yimidear Дете Анти Изгубени Поводник Симпатична Бебе Безбедност Подигнат Појас Рака Држете Деца Блиску Додека Пешачите за Момчиња и Девој?

Деца Поводник & Темперамент, Yimidear Дете Анти Изгубени Поводник Симпатична Бебе Безбедност Подигнат Појас

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставно дизајнирани, тоа не е ранец, тоа е подигнат дека не може да вклучуваат и нешто внатре во неа.Ние сме посветени за исполнување на оваа желба со сите родители, заштита на детето и им дава слобода да растат.Децата може да се носи тоа како да носи ранец, додека родителите се одржи на поводник.Во тоа време, анти-изгубени појас ќе стане детето омилена играчка.Со нашата анти-изгубени ранец, не треба да се одржи детето повторно, само повлечете го поводник и тоа ќе биде многу полесно.ЗАДРЖИ ВАШЕТО БЕБЕ БЛИСКУ : Вие не може да се одржи на поводник во вашата рака за контрола на децата активност опсег во трговскиот центар, супермаркет, парк, на зоолошката градина и други места каде што има многу луѓе, и да се спречи нив да одат на опасни места, како што се патиштата и реки.Имајте години блиску до тебе, а во исто време да им даде независност во текот на внатрешен или надворешни активности.НАМАЛУВАЊЕ на ВАШИОТ ПОЛОВИНАТА ЗАМОР : бебето е на висина е многу пониска отколку возрасните.Децата може да се носи тоа како да носи ранец, додека родителите се одржи на поводник.Всушност тоа е подобро како добро, бидејќи ако се стави somethings во тоа како ранец,тоа ќе додадете опасност да наштети на вашето бебе, ако тој/таа да падне.Тоа е најголемата желба на сите родители за да го придружува на бебето да растат безбедно и здрава.Вие може да имате болка во грбот затоа што свиткана да се повлече на бебето, Тоа е исто така лесно да вирус твоите детето млади рака.Можете да го отстраните поводник во безбедно место.ЛЕСЕН И УДОБЕН : Само 150g, погодност за носење.Вашиот малку ќе сакаат да носат оваа симпатична ранец на грбот.Ние се грижиме за безбедноста на вашите деца засекогаш, така ќе се фокусира на истражување и дизајнирање безбедност на предмети за родителите и децата.ЗДРАВА И БЕЗБЕДНА МАТЕРИЈАЛИ : Направен од чист памук материјал, Помина на КОМИСИЈАТА за сертификација, удобно и да дише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат