• Новак
Goalfish Скејтборд Ѕид, 2 Пакет Скејтборд Ѕид Ги Надгради Акрилик HoverMount Скејтборд Планината Рек Држачот за Скејтборд Палубата Екранот Декорација & Складирање

Goalfish Скејтборд Ѕид, 2 Пакет Скејтборд Ѕид Ги Надгради Акрилик HoverMount Скејтборд Планината Рек Држачот

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Професионални Скејтборд Ѕид】longboard ѕид обезбедува неверојатно лебди ефект за вашиот скејтборд палубата во дневната соба, спалната соба или гаража.Без Дупчење Дупки во вашиот Вредни Скејтборд.Совршено Swap Одбори по Волја.Забелешка : За скејтборд палубата само, не може да се одржи скејтборд со тркала/застане. 【Висока Товарот т одржи на скејтборд со тркала.Со цел подобро да се поправи на скејтборд на ѕидот, ве молиме изберете ѕид со одредени товарот капацитет за инсталација. - Детали за производот : .Материјал : премија acrylic.Net тежина : 106g.Боја : Црна. - Она што е во Кутијата. 2 X Скејтборд Ѕид Ѕид Закачалка Решетката. 4 X Завртка Колона. 4 X Завртка Капа. 8 X Орев. 4 X на Монтирање на завртка. 4 X Проширување Цевка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат