• Новак
NewAge Производи 12-Парче Челик Slatwall Додаток За Полнење, Гаража Ѕид Организаторите, 51720

NewAge Производи 12-Парче Челик Slatwall Додаток За Полнење, Гаража Ѕид Организаторите, 51720

DEN 2519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тешки челична конструкција.Прав-грб Сребрен сјај заврши со заштитни гумени ракави.Дизајниран за употреба со New Age Производи челик slatwall backsplash, и компатибилен со повеќето 3 во.On-центар slatwall системи.Функционална алатка за да се задржи вашата предмети организирани.Магнетна лента со алатки безбедно држи вашиот брз-земи страна алатки.Лесен пристап Делови Кантите за одделување на хардвер.Мини Кошница е совршен за чување на спреј шишиња и производи за чистење.Хартиена Крпа Носителот прави за брзо расчистување.Се комбинираат со New Age Производи Челик Slatwall Backsplash за совршено accessorize вашиот кабинет сет.Се направи најмногу од вашиот slatwall систем, и да ја задржите вашиот алатки и опрема што се Зачувани во лесно се постигне, со New Age Производи 12-парче челик slatwall додаток за полнење.Дизајниран за употреба на New Age Производи челик slatwall backsplash и компатибилен со повеќето 3 во.On-центар slatwall системи, широк спектар на куки и кошеви ќе ги задржи сите на вашата гаража предмети на организиран и лесно да се лоцира.Еден куки на различни должини обезбеди место да се задржи вашата градинарство алатки или клучеви, додека мини баскет држи вашиот чистење материјали и спреј шишиња безбедно надвор од дофат на деца.Книжно марамче носителот ајде да ви солза листови една рака за Брз tidying, и магнетна лента со алатки е одлично место за да ги зачувувате вашите често се користи рачни алатки, со магнетна сила да се одржи клешти, стеги и завртка возачи.Изграден со тешки челик за дополнителна сила, и прав-грб Сребрен сјај заврши дека изгледа одлично во секој простор, На 12-парче челик slatwall додаток за полнење помага да се задржи вашата гаража ефикасно организирана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат