• Новак
IIT 16755 2 Влечење Додаток Комплет со 2 Drop Топка Планината

IIT 16755 2 Влечење Додаток Комплет со 2 Drop Топка Планината

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

2 инчен хром позлатен приколка топката.Нерешено бар 8 инчен должина, 2 инчен капка. 5/8" hitch pin и клип.Направени за да ги собере сите hitches со 2 инчен retriever.Содржи се што е потребно да се поврземе било приколка со 2"" спојка на вашето возило. 2"" капка hitch 2"" приколка топката оценет до 5000 lb. 5/8"" hitch pin и cotter pin.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат