• Новак
Fireball Змеј Оска Ореви за Скејтборд & Longboard Камиони | 4-Pack Камион Хардвер Ореви

Fireball Змеј Оска Ореви за Скејтборд & Longboard Камиони | 4-Pack Камион Хардвер Ореви

DEN 142.80

Достапност
Достапно за нарачка

????ЛЕНТА ОТПОРНА - Овие хардвер ореви се ултра силна и со правилна инсталација, се отпорни на соголување. ????УНИВЕРЗАЛНА FITMENT - Нашите ореви се вклопуваат со двете Обратна Kingpin и Традиционалните Kingpin скејтборд и longboard камиони.Без разлика што орев ќе изгуби, ние ќе се опфатени. ????ПАКЕТ СОДРЖИ - 4x Оска Ореви, со цел да се вклопи стандард 8мм оски. ???? 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Ѕверот Гаранција ветувања 100% задоволство или вашите пари назад.Брзо и лесно услуги на клиентите со професионална skateboarders. ????НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ - Fireball Змеј Хардвер е направен за да највисоките стандарди во индустријата.Овие прецизност хардвер ореви се направени од челик, обложени со цинк (за да се избегне ладно заварување).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат