• Новак
Играчка Врата се Справи со Влезот Рачката на Вратата се Справи со Брава и Клуч на Приватноста Locksets Внатрешни работи Вратата Држела Заклучување на Вратата Поставит?

Играчка Врата се Справи со Влезот Рачката на Вратата се Справи со Брава и Клуч на Приватноста Locksets Внатрешни

DEN 548.16

Достапност
Достапно за нарачка

- Модерен Дизајн : Лост дизајн парови и со модерна, чисти линии на современите и урбан дизајн.【Солидна се справи со】Овој показател е изграден од квалитетни Цинк легура материјали да ви даде исклучителен безбедност.Сите што ви треба е вратата и шрафцигер.★ Услуги на клиентите - Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба. ★ Зошто да изберете нас : - Пријава : Погоден за инсталација на приватност врата и во спалната соба врати, или секаде каде што тоа е потребно. 【Класичен дизајн】Модерна ,трајни, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор.8 во Пакет:1×Врата се Справи,1×Магнетни Вратата Стоп, 3×Вратата Hing★ Топло tips Because на прирачник за мерење, грешка е 0.Нема потреба за професионални вратата fitters, можете да го направите тоа самите. 【Лесно да се инсталира】Инсталирате вашата врата држела во флеш.Може да се промовира украс чувство во домот и безбедност. 【Апликација】приватноста рачката е совршен за бања, спална соба и соба каде приватност е потребно.8 во Костуми за на врата со дебелина спектар на : 3.За да се подобри изгледот на вашиот дом - надградба на секоја соба или целиот свој дом.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.За да се подобри изгледот на вашиот дом - надградба на секоја соба или suite на вашиот целиот дом.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.- Издржливи : Направен од врвот одделение метални материјали, трајни и здрав. 【Тешки】Тешки висок степен на безбедност хардвер locksets,а реверзибилна рачка која го прави совршен за монтирање лево или десно раце врати.- Мазна површина го прави да се чувствувате удобно да зафат.★ Спецификација : - Материјал : Цинк легура - Центар Растојание : 7.

Спецификацијата

- Material:
Zinc alloy
- Center Distance:
7.2cm/2.8in
- Suits for the door thickness with range of:
3.5cm-4.5cm/1.4in-1.8in
- Package:1×Door Handle,1×Magnetic Door Stop, 3×Door Hing :
★ Warm tips :
Because of manual measurement, the error is 0.1-0.8cm(0.03-0.3inch), please refer to actual size. :
★ Customer Service :
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-20 working days. :

Со стоката дадена додека купуваат

Едноставен и елегантен Рачки на вратите Туш Врата се Справи и ја Повлекува Замена Поставува за Стаклена Врата

Материјал : Направени од не 'рѓосувачки челик, со добар анти' рѓа перформанси, супериорен антикорозија.С�

DEN 1521.12