• Новак
Handlebar Столб Бар Грбот Комплет за 1995-2012 BMW R1100RT R1150RT R1200RT Направени 6061 Елоксирани Алуминиумски

Handlebar Столб Бар Грбот Комплет за 1995-2012 BMW R1100RT R1150RT R1200RT Направени 6061 Елоксирани Алуминиумски

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Handlebar Столб Бар Грбот Кит за BMW R1100 RT R1150 RT R1200 RT.Апликации : BMW R1100 RT & R1150 RT & R1200 RT (Сите Модели).CNC изработени од 6061 Алуминиум.Нашите handlebar risers ќе ви даде многу поудобно возење со подигнување на вашиот барови до 1 во.и во комбинација со фабриката гребло на гранки, исто така, ќе се донесе вашиот барови поблиску до 1".Краен резултат е едноставно повеќе физички и многу поудобно возење позиција.handlebar столб комплет гаранции дека вие нема да имаат никакви повеќе на зглобот болка и/или болка во грбот после било.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат