• Новак
LIOOBO Handlebar Столб Прилагодливи Алуминиум Легура Handlebar Екстензии Планински Велосипед на Патот Велосипед 25.4 mm(Сребрена,Црна)

LIOOBO Handlebar Столб Прилагодливи Алуминиум Легура Handlebar Екстензии Планински Велосипед на Патот Велосипед

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погодни за планински велосипед, патот велосипед handlebar матични употреба.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури материјал, издржлив, rustproof и лесен.Одлична замена за додаток за вашиот велосипед, правејќи ја вашата јава полесно.Флексибилни, мала тежина, многу полесно да се сила кога маратон, работата е удобно и практично.Изграден на висока јачина алуминиум, парична казна изработка.Description Made на висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, силна, носат-отпорни, долготрајни.Лесен и лесно да се качи и ослободување.Совршено да се вклопи со планински велосипед, патот велосипед, MTB,фиксна опрема и други велосипеди употреба.Внимание : да се справат со 28.6 mm големина велосипед се справи.Ве молиме потврдете го големината информации пред цел.Функција - Боја : Сребро,Црна.- Материјал : алуминиум легура - Големина : 30 x 5 x 2.54 cm Package Including1 x Handlebar Столб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат