• Новак
ONLVAN Џеб Плоштадот Носителот на Кожен Џеб Плоштадот Држачот за машки Одговараат на Handkerchief

ONLVAN Џеб Плоштадот Носителот на Кожен Џеб Плоштадот Држачот за машки Одговараат на Handkerchief

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично како подарок за посебни дека некој, вклучувајќи ве и вас.специјално дизајниран да се вклопуваат лесно во стандарден одговараат џебови.Од совршен дизајн, правото големината за да се вклопи во вашиот џеб , што сум мислел на се.Извори на секој крај ви помага да го одржувате вашиот џеб квадратни и/или handkerchiefs точно пати и изглед.Џеб плоштадот носител е дискретна и ефикасен начин да се обезбеди вашиот џеб плоштадот останува во место без потреба од постојана readjustments или експерт виткање.Оваа џеб плоштадот носителот сите основи во класичен стил.Од совршен дизајн, правото големината за да се вклопи во вашиот џеб , што сум мислел на се.Стискаш на страни на џеб на носителот да се прошири на врвот ракав до 2.Стискаш на страни на џеб на носителот да се прошири на врвот ракав до 2.Одлично како подарок за посебни дека некој, вклучувајќи ве и вас.Големина : Мерење 4.Многу корисна алатка за оние кои се нови во светот на формална облека додатоци.Ова ви овозможува лесно да го вметнете вашиот укината џеб квадратни внатре.Боја : Црна.Џеб плоштадот носителот,џеб плоштади држачот за мажите,плоштад џеб носителот, адвокатско џеб плоштадот носителот,одговараат џеб плоштадот носителот,кожа плоштадот џеб носителот ,црна џеб плоштадот носителот ,џеб плоштад со носителот,џеб квадратни и носител,тенок џебен плоштадот носителот,џеб плоштадот носителот на организаторот,во џеб плоштадот носителот сет ,handkerchiefs џеб плоштадот држачот.Оваа џеб плоштадот носителот сите основи во класичен стил.Ракавот затвора тесни за да се задржи џеб плоштадот цврсто во место — без лизгање, паѓање од, или readjustments е потребно.ве молиме да биде љубезно, истакна дека џеб плоштад во фотографијата не е вклучена. ❥ СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова џеб плоштадот носител е-мора да има додаток за секое секој мажите,и џеб плоштадот во собата е многу погодна за секој формален повод,па ова џеб плоштадот носителот собата е совршен подарок за господа, татковци,сопрузи, партнери,брат,син.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат