• Новак
NENIAM Среќен Camper Резервни Гуми Покрие Уметнички Месечината Позадина Тркало Покрива Заштитници Водоотпорна Прашина-Доказ Тркала Гуми Универзална Покритие Одговара

NENIAM Среќен Camper Резервни Гуми Покрие Уметнички Месечината Позадина Тркало Покрива Заштитници Водоотпорна

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Нашите гуми се покријат е опремен со најлон мозок и тока, која може да се прилагоди на големината за да се осигура дека гумата покритие одговара на вашите гуми совршено.Веднаш се подобри автомобили визуелни ниво, ги красат тело, стилски и убави.Ве молиме да се измери пред да го купат.Различни бои и стилови се на располагање за да одговараат на повеќето автомобили.44 cm You треба да се купи 14 инчи.54 =215*60/500 + 16*2.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите и донесувањето на најдобар шопинг искуство за секој клиент.Со големина од 17 инчи е погодна за дијаметри 31"-80".Идеален за употреба на RV, приколки, campers, автомобили, камиони и така натаму.【Топло совет】ве Молиме ставете ја во вентилирани место за два дена, да се отстрани мирис откако ја прими.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/A Женски Рака Покажува Средниот Прст Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници

【Универзална Гуми Покрие】 Постојат Четири Големина(14 15 16 17 Во),Големина S (R14) Одговара За : Дијаметар 60~6

DEN 1992.00

Тажен Далматински Кутре Гуми Покрие Водоотпорен Универзална Одговара Тркало на Автомобилот Покрие Ув Заштита

【Материјал】 Висок Квалитет На Полиестер.Издржливи, СолзаОтпорни И НосатОтпорни, Обезбедување Долгоро

DEN 455.76