• Новак
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Infiniti QX80, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоцикл

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Infiniti QX80, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок

DEN 564.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на гуми притисок мерач : 4 единици на PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 може да бидат прикажани во низа со едно копче, што може да се користи за проверка на гуми притисок на велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони и други возила.Купување на нашата гуми притисок мерачи може да се заштеди време и пари од одам на поправка продавница за inspection Our дигитални гуми мерач на притисок може да ви помогне да се намали можноста на гуми blowouts и автомобил надвор од контрола, позадинско осветлување на LCD екранот и да се активираат млазници обезбеди видливост во dimly осветлена области, и прецизен и лесен-за-читање броеви ви помогнат во секое време Мерка возило гуми притисок anywhere Product име : LCD Дигитален Гуми Притисок Gauge Applicable модели : компатибилен со Infiniti QX80, исто така компатибилна со различни велосипеди, мотоцикли, hatchbacks, автомобили, off-road возила, камиони Главен материјал : ABSColour : Black Product тежина : 32g Product големина : 90*40*25mm Measurement единица : PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 Power набавка : CR2032 копчето battery Display : LCD display If имате прашања за овој производ, ве молиме, напишете до мене, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем брзо.Предности на нашите гуми притисок мерач : едноставна операција, високо-прецизен дигитален гуми притисок колосек, ергономски дизајн, мини преносни и мали, понудата проштална да се недостатоците на механички гуми притисок мерачи како што комплицирана операција, бавно читање и големи грешки.Лесен за употреба во текот на ноќта или во текот на денот : осветлени млазници и LCD позадинско осветлување приказ да може лесно да се провери гуми притисок.Гаранција вашата 5-ѕвезда купување искуство : Ако не сте 100% задоволни од било која причина, ние ќе ви вратат, и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 12 часа.Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизвика сериозни сообраќајни несреќи, треба гума притисок мерач за безбедноста на вашето семејство, пријатели и себе си.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат