• Новак
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Мерцедес-AMG AMG GLE, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоцикл

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Мерцедес-AMG AMG GLE, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми

DEN 564.48

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на гуми притисок мерач : 4 единици на PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 може да бидат прикажани во низа со едно копче, што може да се користи за проверка на гуми притисок на велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони и други возила.Гаранција вашата 5-ѕвезда купување искуство : Ако не сте 100% задоволни од било која причина, ние ќе ви вратат, и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Хонда се Ослободени, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок

Предности на нашите гуми притисок мерач : едноставна операција, високопрецизен дигитален гуми притисок

DEN 564.48