• Новак
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со BMW M4, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоцикл

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со BMW M4, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете

DEN 559.68

Достапност
Достапно за нарачка

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизвика сериозни сообраќајни несреќи, треба гума притисок мерач за безбедноста на вашето семејство, пријатели и себе си.Предности на нашите гуми притисок мерач : едноставна операција, високо-прецизен дигитален гуми притисок колосек, ергономски дизајн, мини преносни и мали, понудата проштална да се недостатоците на механички гуми притисок мерачи како што комплицирана операција, бавно читање и големи грешки.Лесен за употреба во текот на ноќта или во текот на денот : осветлени млазници и LCD позадинско осветлување приказ да може лесно да се провери гуми притисок.Висок квалитет на гуми притисок мерач : 4 единици на PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 може да бидат прикажани во низа со едно копче, што може да се користи за проверка на гуми притисок на велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони и други возила.Гаранција вашата 5-ѕвезда купување искуство : Ако не сте 100% задоволни од било која причина, ние ќе ви вратат, и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат