• Новак
PHITUODA 10Pcs 1-3/8 / 35mm Компјутер Биро Grommet, Пластични Тркалезна Маса Grommet Дупка Жица Покрива Организаторот, Црна

PHITUODA 10Pcs 1-3/8 / 35mm Компјутер Биро Grommet, Пластични Тркалезна Маса Grommet Дупка Жица Покрива Организаторот,

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Grommet се отвори дупка големина : 1/2" / 12mm Пакет се Вклучени : 10 x Биро grommets Повеќето Искрена Служба PHITUODA сака нашите клиенти да биде 100% среќни и задоволни.PHITUODA 10 Pcs 1-3/8" / 35mm Компјутер Биро Grommet, Пластични Тркалезна Маса Grommet Дупка Жица Покрива Организаторот, Црна Карактеристики : 1.Боја : Црна 2.*Пакет се Вклучени : 10 x 1-3/8" / 35mm Црна Биро Grommet. *Високо-Квалитетни Материјали : Биро Grommet направени од долготрајни ABS пластика, издржливи,можат да бидат долго време се користи. *Лесен за Инсталација : жица grommet е лесно да го вметнете во некоја дупка и да се отстрани капакот за додавање или отстранување на кабли.Монтажа Дупка Кол : 1-3/8" / 35mm 5. Со removeable капакот за да го инсталирате на вашиот монитор брзо и лесно.Широко се користи во канцеларија, дома, хотел, банка, итн.Топ Површината Кол : 2-3/4" / 44mm 4. *Широко Апликација : жица организатор е погодна за компјутерски компоненти, канцелариски бироа, workstations, tabletops или друг мебел.PHITUODA обезбедува целосна наплата за било која причина во рок од 90 дена по датумот на купувањето.Ние сме толку сигурни ќе ви се љубовта на нашите производи како и другите наши 5-ѕвезда рецензенти!Вие ќе бидете изненадени услугата ќе добијат по продажба!. *Кавга-Бесплатно Гаранција : PHITUODA производи можат само да бидат спакувани и испратени по строги квалитет.Спецификација : 1.Ние обезбедуваме e-mail одговор во рок од 24 часа да се справи со производот прашања во нашата продавница.Ако не сте задоволни во рок од 90 дена, испратете 1 едноставен е-маил и да добијат 100% пари за враќање на средствата.Кабел grommet длабочина : 5/8" / 16mm 6.Што чекаш?Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" копчето за да видите за себе сите бенефиции на оваа неверојатна нов производ!Да ги искористат предностите и купи тоа СЕГА!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат