• Новак
Рака-Прес-Grommet-Окцето-Машина со 3 Умира(#0#2#4)Тешки Отворот Алатка за Полнење и 1500pcs Grommets

Рака-Прес-Grommet-Окцето-Машина со 3 Умира(024)Тешки Отворот Алатка за Полнење и 1500pcs Grommets

DEN 1265.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој практичен grommet машина е многу важно за фустан на одлуки, уметности & занаети, знак продавници & производители.Направени од високо квалитетен материјал, тоа е цврсти и издржливи, висока цврстина и висока прецизност.Тоа доаѓа со три групи на умира #0 #2 #4 за практично користење.Постојат вкупно 1500 grommets во 6mm, 10мм и 12mm дека можете да го користите за многу проекти.Применливи за банери, знаци, тенди, постери, завеси, scrapbooking, корсети, ремени, чанти, чевли, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат