• Новак
CRAFTMEMORE 3/16 Grommet Алатка за Полнење Отворот Поставување Алатка Grommet ги поставува стандардите Дупка Удар Машина & Пакување од 100 Grommets (3/16 (5mm) Внатре Дијаметар) (Модел Бр 2)

CRAFTMEMORE 3/16 Grommet Алатка за Полнење Отворот Поставување Алатка Grommet ги поставува стандардите Дупка

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

За користење со CRAFTMEMORE 3/16" (5 милиметри) Grommets. 3/16" (5mm) grommets refills се достапни одделно во 4 бои : тип во лентата за пребарување : B071 YC3 VVQ.Дупка удар машина може да се користи за удирање на хартија, картон, ткаенини, leathers, ПВЦ одбор итн.Види CRAFTMEmore е storefront за сите други големина претходно биле вклучени / grommets.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прирачник Хидраулични Клешти, Гумена Рачка, Прилагодлив Нафта Враќање Вентил, Погоден за Изградба, Електрична

Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задов�

DEN 5217.60