• Новак
Гребење мачка Одбор Мачка Scratcher Дневна Кревет Гребење Картон Мачка Scratcher Картон Брановидни Гребење Подлога Мебел Заштита Scratcher за Мачки и Игра

Гребење мачка Одбор Мачка Scratcher Дневна Кревет Гребење Картон Мачка Scratcher Картон Брановидни Гребење

DEN 772.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сега гребење кревет може да се сретне на вашата мачка потребите на спиење, Сад облик дизајн погоден за мачки' спиење држење на телото.Производ параметри : име на Производ : сад во облик на scratcher Производ материјал : брановидни хартија спецификација на Производот : дијаметар 41 CM, висина 10 CM Применливи објекти : се препорачува за мачки во рок од 12 кг Функција : на Располагање за мачки да го остри канџи, одмор и игра.Како дневна, удобно и дише сад дизајн обезбедува голема област за вашата мачка е длабоко спие.Спиење, исто така, е важна работа за повеќето животни, особено мачки.Но, ние не можат да бидат сигурни дека секој поединец мачка ќе го сакам истото.Вие не може да се запре да мачка од гребење.Ние сме исклучително позитивни на нашиот производ.❤ SCRATCHER И УДОБЕН САЛОН : Мулти-функција мачка кревет. ❤ БЕЗБЕДЕН И ЗДРАВ : Направен од рециклираат, висока густина картонот кои би можеле да се заштити вашата мачка канџи кога играње.Сега ќе добиете уште еден мебел saver – ова гребење кревет дава "одобрени" место да се изгребат за вашата мачка.Спречување на оштетување на ноктот да се теписи и мебел е секогаш главоболка за сите мачка сопственици.Соодветна и удобен кревет е потребно.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош на производот.Мачката може да го поминуваат поголемиот дел од времето во денот на спиење.Опис на производот Гребење е длабоко вградени инстинкт во мачки. ❤ ЕФЕКТИВНИ АЛАТКИ : Исполнети мачка гребење инстинкт, носи вашиот омилен кожен пријател на здрава канџи, место да се доживее стрес и одлична вежба.Всушност она што можете да направите е само да се задржи вашите мачки далеку од вредност мебел.Заштеда на мебел и теписи од мачки, бидејќи тие се "природни картон" од дома.Како мебел saver, овој кревет може да биде гребење подлога за да се исполнат на вашата мачка гребење инстинкти. ❤ УСЛУГА : Како мачка и љубители на експерти, ние веруваме дека секој кат има своја личност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат