• Новак
BCCDP Мачка Scratcher Картон Нула Подлога Трајни Гребење Подлога картонот Троседот Дневна Мачка Scratcher за Внатрешна Мачки Картон Гребење Дневна Кревет Мебел Заштита

BCCDP Мачка Scratcher Картон Нула Подлога Трајни Гребење Подлога картонот Троседот Дневна Мачка Scratcher за

DEN 453.12

Достапност
Достапно за нарачка

Производ параметри : име на Производ : тркалезна торта мачка scratcher Производ материјал : брановидни хартија Производ големина : 41*10СМ Погоден за : мачка.Тој е направен од 100% рециклираат, висока густина картонот кои би можеле да се заштити вашата мачка канџи кога играње.Гребење е длабоко вградени инстинкт во мачки.❤ КРИВИ ПОВРШИНАТА ДИЗАЈН : Тоа е удобно да лежи долу, и дизајнот со една вдлабнатина во средината ги исполнува навика за спиење во завиткан-up мачка.На разумен дизајн го прави полесно за мачки за мелење на нивните канџи и одмор. ❤ СИТЕ НАТПРЕВАР СТИЛ : насекаде во куќата, тоа е добар sce.Соодветна и удобен кревет е потребно.Спречување на оштетување на ноктот да се теписи и мебел е секогаш главоболка за сите мачка сопственици. ❤ ДНОТО ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ДИЗАЈН : ЕДНА симпатична цртан филм картон е во прилог на дното за да се спречи catnip од протекување на подот.Тоа не само што може да го остри канџи, но, исто така, служи како мачка ѓубре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат