• Новак
GANFANREN Нордиските Ѕид Закачалка Планината Повеќенаменски Кука Здрав Складирање Грб Закачалка на Животните Кука Уметност Облека Закачалка Оркестарот

GANFANREN Нордиските Ѕид Закачалка Планината Повеќенаменски Кука Здрав Складирање Грб Закачалка на Животните

DEN 7566.72

Достапност
Достапно за нарачка

Елегантен стил на дизајн и употребливост на модерните потреби.Погодна за влез во салата, ходник, кујна, тоалет, канцеларија и во спалната соба.Тешки-должност, трајни, практични кука, голем капацитет за складирање, прилагодлив позиција.Може да се користи за да се откажам капи, облека, палта, крпи, приклучоци, копче за чадори, итн.Различни облека клучеви може да бидат обесени,убава и издржливи, го направи животот повеќе модерни.Елегантен стил на дизајн и употребливост на модерните потреби.Погодна за влез во салата, ходник, кујна, тоалет, канцеларија и во спалната соба.Тешки-должност, трајни, практични кука, голем капацитет за складирање, прилагодлив позиција.Може да се користи за да се откажам капи, облека, палта, крпи, приклучоци, копче за чадори, итн.Различни облека клучеви може да бидат обесени,убава и издржливи, го направи животот повеќе модерни.Спецификација : Име на Производ : Ѕид декорација hook Material : Iron Weight : 0.6 kg Size : 60x20cm Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

Спецификацијата

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
Iron
Weight:
0.6kg
Size:
60x20cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
A perfect ornament for home decoration, dining table or a gift to the loved ones. :

Со стоката дадена додека купуваат

Рекултивираните Живеат на Работ Цврсто Дрво Оркестарот Монтира на Ѕид Грб и Капа Рек Миленичиња Куче Поводник

Големина : 36" w x 11" h 4" длабоко ги користите за Каиши,марами, куче leashes, безбол капи, пешкири,облека и јакни.И

DEN 3117.12

Креативни Слатки Скриени Мачка Ѕид Виси Кука Животинско Симпатична Мачка Ѕид Куки за Облека, Шапка Шамија Копче

Тие обезбеди забава и модерен начин да ги зачувате вашите мали предмети и декоративни го вол.Симпатична

DEN 145.68

4 парчиња Дрво Куки Монтира на Ѕид Грб Шапка Рек Природно Дрво Крпа Кука Лепило Куки Модерна Ѕид Куки Декоративни

【 ДРВО ЅИД КУКИ 】Убаво декорација и DIY креативна стил, идеален за канцеларија, училница, дома, entryway, днев

DEN 311.76