• Новак
PRG Ѕид Рек Современите Индустриски старомодна Виси Облеката Рек Ѕид Виси Сала Спалната соба Дневна Соба Цврсто Дрво Кука Грб Кука за Складирање Багажник

PRG Ѕид Рек Современите Индустриски старомодна Виси Облеката Рек Ѕид Виси Сала Спалната соба Дневна Соба Цврсто

DEN 2210.40

Достапност
Достапно за нарачка

▼ Материјали : дрво + метални куки. ▼ Големина : 4 куки (75 * 32.5 * 15cm). ▼ Убаво стокмено слика, закачалка е едноставна и компактна, погоден за кој се наоѓа во ходникот, агол, дневна соба, итн. ▼ Кука, секоја кука е директно заварени да прачка, елиминирање на потребата за тежок стега време, едноставен и практичен. ▼ Мулти-функција кука.Не само што може да се одржи мали предмети, но, исто така, облека и кеси. ★ Име : Ѕид-монтирани Грб рек ★ Материјали : дрво ★ Боја : како што е прикажано ★ се Справат : Дневна соба, спална соба, влезот, ходник и др ★ Стил : едноставен ★ Пакување листа : грб рек X1 ★ ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големина опис : прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина 2. Слика опис : Овој производ е донесена во вид Поради светлина, агол, екранот, и сл., таму ќе биде малку боја разлика, ве молам прости ми.Среќен шопинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рекултивираните Живеат на Работ Цврсто Дрво Оркестарот Монтира на Ѕид Грб и Капа Рек Миленичиња Куче Поводник

Големина : 36" w x 11" h 4" длабоко ги користите за Каиши,марами, куче leashes, безбол капи, пешкири,облека и јакни.И

DEN 3117.12

Fengshop Грб Кука Железнички Грб Куки Домаќинство Ѕид Виси Грб Рек Спалната Соба Дневна Соба И Ходникот Декорација

Совршен за организација и складирање на капути, облека, предмети, шалови, крпи, пет leashes, и повеќе 1 [Орган

DEN 3281.28

4 парчиња Дрво Куки Монтира на Ѕид Грб Шапка Рек Природно Дрво Крпа Кука Лепило Куки Модерна Ѕид Куки Декоративни

【 ДРВО ЅИД КУКИ 】Убаво декорација и DIY креативна стил, идеален за канцеларија, училница, дома, entryway, днев

DEN 311.76