• Новак
Природни Дрвени Ѕид Куки,6 Pack Ѕид-Монтирани Дрво Грб Куки,Модерни Декоративни Дрвени Ѕид Штипки,Тешки Шапка Ги Куките за Бесење Облека Крпи, Палта,Ташна(буковата)

Природни Дрвени Ѕид Куки,6 Pack Ѕид-Монтирани Дрво Грб Куки,Модерни Декоративни Дрвени Ѕид Штипки,Тешки Шапка

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Отсечени повеќе должина од ѕидот површината.④ Планината завртка -Завртка во дрво кука прв, а потоа прицврстете ја на ѕидот.Дури и почетниците може да се качи на шапка кука на ѕидот.Ако не сте целосно задоволни со нашиот Дом Декоративни Штипки, ние ќе се обезбеди враќање на пари или размена на гаранција. 【Лесно да се инсталира】6 компјутери дрвени куки доаѓаат со 6pcs завртки, 6pcs проширување ноктите и чекор-по-чекор упатство.зошто да изберете CRSWHA Декоративни Ѕид Куките ?① Природно дрво жито - овие селски ѕид закачалки рачно изработени со природни квалитет дрво, го прави минималистички декорација да се интегрираат во современиот живот,вашите гости ќе се чувствуваат како тие се насочија по farmhouse во селата.На дрвени штипки, исто така, може да се откажам purses, raincoats, чадор, приклучок за слушалки, куче leashes, гитара и други случајни нешта.Тој има сè на едно место, лесно и сигурно, никогаш не паѓа надвор.Ве молам, инсталирајте според чекор-по-чекор упатство и тоа е подобро да се користи вежба со дијаметар 0. 【Мулти-Цел Ѕид Закачалка】На дрвени ѕид кука е доста функционално да се организира сите видови на работите околу куќата.Секое дрво куки е издржлив за да се одржи најмалку 33lbs како тешки ранци, зимски палта, итн. 【Мала Кука, Но Способен】 големината е 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативни Слатки Скриени Мачка Ѕид Виси Кука Животинско Симпатична Мачка Ѕид Куки за Облека, Шапка Шамија Копче

Тие обезбеди забава и модерен начин да ги зачувате вашите мали предмети и декоративни го вол.Симпатична

DEN 145.68