• Новак
Tingting1992 Грб Решетката да се Монтира на Ѕид Грб Рек Мулти Hookwall Куки Орев Грб Ги простор за Кујна, Бања Спалната соба Лесно да се Инсталира за Бања (Боја : 5 Куки)

Tingting1992 Грб Решетката да се Монтира на Ѕид Грб Рек Мулти Hookwall Куки Орев Грб Ги простор за Кујна, Бања

DEN 2116.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од материјал наречен Месинг кој е силен и издржлив.Едноставен дизајн и атрактивен изглед на материјали се направи тоа се координираат со декорација на вашиот дом.Лесно да се инсталира.Доаѓа со инсталирање на додатоци како што се завртки.Дизајниран со нагорен криви куки и такви кои предмети не може лесно да падне.Добар начин да се задржи вашата канцеларија или дом, уреден и организиран.Карактеристики : Материјал : Месинг, 100% природен орев дрвени & мат злато polish Multi Hooks Color : Мат Злато Walnut Notes : 1. Мерење на точка лежи на маса може да предизвика мала разлика. 2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање.Ви благодариме за разбирањето!Тоа што изгледа добро, е компактен и лесен, и е удобен за носење.Тоа може да се чуваат во кујна, тоалет и простор, како и во канцеларијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 парчиња Дрво Куки Монтира на Ѕид Грб Шапка Рек Природно Дрво Крпа Кука Лепило Куки Модерна Ѕид Куки Декоративни

【 ДРВО ЅИД КУКИ 】Убаво декорација и DIY креативна стил, идеален за канцеларија, училница, дома, entryway, днев

DEN 311.76

Рекултивираните Живеат на Работ Цврсто Дрво Оркестарот Монтира на Ѕид Грб и Капа Рек Миленичиња Куче Поводник

Големина : 36" w x 11" h 4" длабоко ги користите за Каиши,марами, куче leashes, безбол капи, пешкири,облека и јакни.И

DEN 3117.12