• Новак
Aproca Тешко Складирање Патување за Носење за Texas instruments TI-84 Плус CE Боја Graphing Calculator

Aproca Тешко Складирање Патување за Носење за Texas instruments TI-84 Плус CE Боја Graphing Calculator

DEN 3671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еко-пријателски Материјал : Направен од Високо-густина ЕВА и 1680 D Материјал, премија Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Совршено се Вклопуваат : Специјално дизајнирани за Texas instruments TI-84 Плус CE Боја Graphing calculator (Калкулатор).Удобен Дизајн : Удобно рака зафат за лесна преносливост,Мазна, но силни двојно патент се лесни за отворање и затворање, кои ви даваат подобра користење на искуство.Голема Заштита : Случајот е полу-водоотпорен,анти-статички, shockproof, Стилски и Издржлив,го спречува било каква штета или гребење предизвикана од случајно bumping,намалува, обезбедува уред во добра состојба на патување или на отворено.За продажба е случај само(уред и додатоци не се вклучени).Aproca Тешко Складирање Патување Случај за Texas instruments TI-84 Плус CE Боја Graphing calculator (Калкулатор).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат