• Новак
YQSHYP Рекорд за Играч Винил Плочата со Звучници USB MP3 Репродукција/Bluetooth/FM Радио/CD & Касета Player/Винил LP Евиденција

YQSHYP Рекорд за Играч Винил Плочата со Звучници USB MP3 Репродукција/Bluetooth/FM Радио/CD & Касета Player/Винил

DEN 5447.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : чиста дрво стил со висока температура на печење лак, текстура дрво жито; надворешен дизајн комбинирање на ретро и модерни елементи.Рекорд Играч,3-Брзо Прилагодливи : 3-брзина 33/45/78 ВРТЕЖИ во минута рекорд за играч појас-управувано плочата со 7 ", 10 "и 12" винил евиденција.Говорник : Вграден-во високо-квалитетни stereo dual говорникот дизајн, 2.0 канали, светла treble, чиста и дебели бас, слатка квалитет на звукот.Број на апликации : се користи во хотели, клубови, барови, јога соби, дом или канцеларија украси, или сувенир збирки, или Божиќни подароци.УСЛУГА на еу : Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.На мултифункционален винил играч е мала дрвена кутија, но полно опремен винил рекорд за играч.Таа исто така додава лента и Bluetooth репродукција функции.Тоа е винил, CD, У диск, Bluetooth, радио, евидентирање и други функции да ги исполни вашите различни потреби Барања, звукот е јасно, носталгични, чиста и дебела, тоа е многу добра винил рекорд за играч.Тип : Ретро винил рекорд player Control : копче или далечински control Power понудата : 110-220 VDisplay : LED display Speaker : 5 WX2 Movement : CD movement Audio фреквенција : FM88-108 MHZBluetooth верзија : верзија 4.0 Производ големина : 40.2×34x27.5cm Product тежина : 9 KG бруто weight Scope : дома, студија, спална соба, продавници, клубови, изложби, деловни подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат