• Новак
Patioer 4 Пакет Кабел Макара 3.54 во/90 mm Молчи Најлон Салата Кабел Тркало Макара, 360 Степен Ротација Влечење Тркала DIY Прилог за LAT Лифт Макара Систем, Подигање на Блокови, Д

Patioer 4 Пакет Кабел Макара 3.54 во/90 mm Молчи Најлон Салата Кабел Тркало Макара, 360 Степен Ротација Влечење

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кабел макара систем пакување од 4. Дијаметар : 90mm/3.54 во; Максимално работно оптоварување : 160 кг/350 кг.Молчи макара тркала изработени од здрав најлон материјал, со јаглероден челик топката лежишта внатре, мазна и тивко, без бучава. 360° rotatable макара за кабел одговара на кабелот со дијаметар до 7 мм.Може да се користи со повеќето челик жица јажиња и други pully кабли.Вртливата макара DIY прилог за домашна теретана ЛАТ макара систем, подигање на блокови, дигалки, скалило лифт, фитнес опрема, clothesline.Ние нудиме 1 година гаранција за квалитет.Било какви прашања или грижи во врска со овој кабел pully, ве молиме контактирајте со нас. 4 Пакет Макара за Кабел 360 степени Ротација за Исклучување на Вртливата Макара Систем Спецификации : Боја : Црна Материјали : Челик, од Најлон Тркала Дијаметар : 90mm/3.54 инчен Ритам Ширина : 7mm/ 0.28 инчен Длабочината на Жлебот : 10мм/0.39 инчен Max Товарот : 160kg/350pound Пакетот Вклучува : 4x Молчи Вртливата Макара Тркала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат