• Новак
TrackmateGPS MINI PRO LTE, 4G GPS Tracker, Возило/Мотоцикли, Hardwired, Т-Мобиле/AT&T покриеност. Планови од $9.99/М. Без договор. Факултативна Реле за Палење убие. НИ услуги на клиентите.

TrackmateGPS MINI PRO LTE, 4G GPS Tracker, Возило/Мотоцикли, Hardwired, Т-Мобиле/AT&T покриеност. Планови од

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .СУПЕР ПРЕЦИЗНО СЛЕДЕЊЕ И ДЕТАЛНИ ИЗВЕШТАИ : Get up-to-the-минута следење на вашиот автомобил или уред за локација и правци користење на внатрешен GPS и GSM антени.Совршен за следење на нови возачи, млади, вработени, испораки, и за анти-кражба цели.ЛЕСНО CONCEALABLE : 3.4 x 2.2 x 0.5 инчи, 1.76 оз.На НАЦИОНАЛНО ниво на КОМПАТИБИЛНОСТ : SIM картичка со АТ&Т и Т-Мобиле услуга се вклучени.Во светот услуга достапна.Погледнете ја нашата веб-сајт за активирање и инсталација информации.Големина : MINI PRO LTE - 1 Уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат