• Новак
WEEDKEYCAT Koala Мечка е Патување Ѕвезди Кофа Шапка Лето Плажа Капи Заштита од Сонце Рибар Капа за Мажи Жени

WEEDKEYCAT Koala Мечка е Патување Ѕвезди Кофа Шапка Лето Плажа Капи Заштита од Сонце Рибар Капа за Мажи Жени

DEN 398.16

Достапност
Достапно за нарачка

На дише материјал го прави да се чувствувате удобно носење на целиот ден, долго.Тоа е погоден за секојдневна разонода и активности на отворено, многу погоден за патување, плажи, одмори, пешачење, кампување, пловењето, плажи, риболов, градинарство, шопинг и др.100% Полиестер.Оваа категорија шапка те прави повеќе шармантен, индивидуални и модерен меѓу толпата.Рибар Е Шапка : Оваа Шапка Е Свитлива, Лесен За Носење, Погоден за сите видови на облека.Тоа може да бидат заменети со различни облека.Ви обезбеди со заштита од сонце и УВ заштита и да ви се излади.7 инчи, шапка висина 2.Ова е Одличен подарок за избор.Уживајте во отворено во удобност и стил со оваа сонцето капа!Одличен подарок за денот на Мајката, Таткото ден, birthday (роденден), годишнини, Божиќ и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат