• Новак
ЕКО Мажите Biom Хибрид Hydromax водоотпорен Golf Shoe

ЕКО Мажите Biom Хибрид Hydromax водоотпорен Golf Shoe

DEN 3598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Направена од комбинација на многу издржливи ЕКО YAK кожа и премиум текстил за врвен перформанси.ЕКО HYDROMAX Технологија нуди вода-отвратителен својства за да се задржи на нозе сува дури и во влажни услови.BIOM ПРИРОДНО ДВИЖЕЊЕ технологија носи играч поблиску до земјата со помош на анатомски трае.E-DTS влечење систем се состои од околу 100 TPU влечење прачки фали 800 влечење агли.ЕКО FLUIDFORM Технологија создава лесни, ергономски напредни ѓон кои нудат врвни удобност и флексибилност и се отстранува и удобност-влакна пломба единствена за долгорочна амортизирање и подобрени breathability.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат