• Новак
Шут Обемот G3 (Теал) Голф GPS Види Подарок Кутија Пакет | со PlayBetter Автомобил/Ѕидот Адаптери & Заштитна тежок Случај | Лесни Голф Watch | Точни Растојанија, 36,000 Курсеви, днев?

Шут Обемот G3 (Теал) Голф GPS Види Подарок Кутија Пакет | со PlayBetter Автомобил/Ѕидот Адаптери & Заштитна

DEN 1881.60

Достапност
Достапно за нарачка

[ШУТ ОБЕМОТ G3 ПОДАРОК КУТИЈА ПАКЕТ] - Shot Обемот G3 Голф GPS Види, Клип Полнач, Слободни Корисничка Сметка, и Мобилни Апликации, Полнење преку USB Адаптери за Автомобил/Вол & Play Better Заштитна тежок Случај Спакувани во Play Better Црна Подарок Кутија. [ОБОЕНИ ЕКРАН & ЛЕСНИ ГОЛФ ВИДИ] - Шут Обемот G3 обезбедува удобно се вклопуваат на зглобовите со својот бенд изградба и овозможува голфери да осветленост стегачи за рака, лесно.Нема повеќе кривоглед дури и под директна сончева светлина со неговиот бел ден може да се чита екран во боја, и лесно да се контролира види функции со лесен за навигација на копчињата. [ОБЕЗБЕДУВА ТОЧНИ РАСТОЈАНИЈА] - Овој голф види со Шут Делокруг обезбедува GPS растојанија на предната и задната страна на опасности, дозволувајќи им на голфери да излезе со стратегија да бидат формирани за дупка.G3, исто така, обезбедува динамичен F/M/Б зелена растојанија и мерки за последниот шут од далечина го направи. [Претходно вчитани КУРСЕВИ во СВЕТОТ & ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА] - Шут Обемот G3 е претходно вчитани со 36,000+ курсеви во светот со слободни фирмверот и се разбира за ажурирања.Совршен за секојдневна облека, да уживате во неговите врвот на животниот век на батеријата до 10+ часа во GPS режим. [КРАЈНАТА ШУТ ОБЕМОТ ПОДАРОК ПАКЕТ] - Вашата сакана ќе биде воодушевен!Ние работевме напорно за да ги собереш на повеќето функционални додатоци за G3 голф види спакувани во нашата одлична Play Better Подарок Кутија - Заштитни Случај ќе го задржи вашиот уред гледа како нов додека USB Адаптери обезбеди никогаш не сте без трошоци!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат