• Новак
Naturalizer Жените Блер Подигање на Глуждот

Naturalizer Жените Блер Подигање на Глуждот

DEN 1222.32

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Пета мерки околу 1.25 инчи".Подигнете отворање мерки околу 11" наоколу.Страна zip затворање. 1 1/4 инчи пета.Овој краток подигање со малку издолжено пети и двоен патент детали обезбедува свежи ја преземе класичен.Naturalizer N5 контура овозможува дополнителна поддршка и утеха, вклучувајќи cushioned отстранлив footbed, лесни компоненти, флексибилни единствена, и дише linings.Naturalizer беше една од првите чевли на брендови кои жените би можеле да се сврти кон за женскиот стил тие посакувана и удобноста тие мислеле дека е невозможно да се постигне.Naturalizer е свежа, скромен дизајни се мазни одговара со вашата гардероба, вашиот живот и на свој уникатен стил.Naturalizer ветувања стил што го прави да изгледате и да се чувствувате добро - секогаш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моден Жените Зима Плоштадот Пета Чизми,Дами Удобно Големи Димензии Чизми За Есен Долга Цевка Ниски Потпетици

65"Големина : 40 EU : 39 UK : 5.Различни Стилови Чевли, Ве Молиме Одберете Ја Големината Според Ногата Тип.Ви бла�

DEN 1247.76