• Новак
Кревет|Луто Nandi Женска Кожени Чизми

Кревет|Луто Nandi Женска Кожени Чизми

DEN 6600.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кожа за ѓон.Пета мерки околу 1 инчи".Рачно изработени & HANDFINISHED КРЕВЕТ|STÜ Nandi кожа Chelsea чизми се рачно изработени и поединечно рака заврши користење на уникатни, селски завршува. Ве молиме имајте предвид дека, поради еден-на-еден вид на квалитетот, вашиот нов Nandi чизми ќе се појави потресени по пристигнувањето.КРАТОК КОЖЕНИ ЧИЗМИ - Овие кратки кожени чизми од КРЕВЕТ|STÜ се практичен избор за девојката во движење!Опуштено глуждот чизми може да се носи со ништо, од вашите омилени цвеќиња здолниште до вашиот go-за да го спарите на тексас cutoffs.Се ПОВЛЕЧЕ НА ЧИЗМИ - КРЕВЕТ|STÜ Nandi глуждот чизми функција elasticized панели и солиден кожа се повлече-табот на пета, што ги прави лесно да се добие и да се извлече.МАТЕРИЈАЛ & ШМИНКА КРЕВЕТ|STÜ чизми се изработени користејќи хемиско-бесплатен зеленчук пржен кожа.Тие поседуваат Goodyear welted outsole со Vibram позлата за подобро влечење.Сите кожа поставата со cushioned и дише природен латекс footbed обезбедува траен удобност.ВРАТИЛО ВИСИНА - Овие КРЕВЕТ|STÜ глуждот чизми функција 5.25" окно висина и 1" наредени пета.Пета е наредени со слој на кожа, кои биле обликувани и моделирани поединечно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моден Жените Зима Плоштадот Пета Чизми,Дами Удобно Големи Димензии Чизми За Есен Долга Цевка Ниски Потпетици

65"Големина : 40 EU : 39 UK : 5.Различни Стилови Чевли, Ве Молиме Одберете Ја Големината Според Ногата Тип.Ви бла�

DEN 1247.76