• Новак
Naturalizer Жените Блер Подигање на Глуждот

Naturalizer Жените Блер Подигање на Глуждот

DEN 2742.72

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Пета мерки околу 1.25 инчи".Подигнете отворање мерки околу 11" наоколу.Страна zip затворање. 1 1/4 инчи пета.Овој краток подигање со малку издолжено пети и двоен патент детали обезбедува свежи ја преземе класичен.Naturalizer N5 контура овозможува дополнителна поддршка и утеха, вклучувајќи cushioned отстранлив footbed, лесни компоненти, флексибилни единствена, и дише linings.Naturalizer беше една од првите чевли на брендови кои жените би можеле да се сврти кон за женскиот стил тие посакувана и удобноста тие мислеле дека е невозможно да се постигне.Naturalizer е свежа, скромен дизајни се мазни одговара со вашата гардероба, вашиот живот и на свој уникатен стил.Naturalizer ветувања стил што го прави да изгледате и да се чувствувате добро - секогаш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат