• Новак
HP USB 3 Копчето Оптички Глушец (KY619AA#ABA),црна

HP USB 3 Копчето Оптички Глушец (KY619AAABA),црна

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е лесно да се постави и не треба возачот или на CD за инсталирање.Наместо тоа, тој користи оптички сензор со 1000 DPI чувствителност и неспокојот база.Овој оптички глушец е лесен и, затоа, не предизвикува вирус по постојана употреба.Таа има две основни копчиња, еден на левата и на другите на десната дека внимателно ги вршат нивните задачи и во средината, постои активен скролувајте тркала.Тоа има симетрична рамка, што ја прави совршена за двете, десната рака и левата страна на корисниците.Тоа е стилски дизајн со мазна завршница и рабови, кои се извајани за да им даде на овој глувчето на различни изгледот.Лесно подесување : USB поврзување, стандардна 3-копче операција, и нема возачот или CD инсталација потребни за брзо и лесно plug and play употреба.На KY619 AA глувчето е чекор понапред од традиционалните глувци кои се користат да inculcate ролки и да ги води се користи за да биде тежок афера.Тефлон нозе за непречено и точни движење на повеќето површини.Мазна, точни и достапни USB поврзан со оптички глушец за десктоп; 2 копчиња плус кликање скролувајте whee.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат