• Новак
Амазон Основите Безжични Компјутерски Глушец со Нано USB Приемник - Виолетова

Амазон Основите Безжични Компјутерски Глушец со Нано USB Приемник - Виолетова

DEN 387.12

Достапност
Достапно за нарачка

Мазно, прецизно и достапни безжични оптички 3-копче на глувчето со нано USB приемник за лаптоп, десктоп и netbook Компјутери. 2.4 GHz безжична (не Bluetooth) обезбедува моќен, сигурна конекција.Нано-приемник останува во КОМПЈУТЕРОТ преку USB порт или stows погодно внатрешноста на безжичен глушец кога не е во употреба (имајте на ум : Примачот е зачувана во рамките на глувчето од производство и треба да бидат отстранети по подесување).Компатибилен со Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 и 10. Лесна инсталација - се однесуваат на прирачник за инструкции.Опис на производот Основите Безжични Компјутерски Глушец со Нано USB Приемник - Виолетова Од Производителот Основи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајн Симпатична Цртан филм Момче 2 Дете Компатибилен со Компјутер Безжичен Глушец Симпатична Тешко Пластика

Generice производи.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Ако постои каква било по�

DEN 479.76

MS840 - Бела 2.4 G Безжичен Глушец со Нано Приемникот - Ергономски Дизајн,Висока Прецизност,Помалку Бучава,Преносни

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 695.76

Батерија Џеб Пенкало Глувчето, Lychee Лево/Десно-Предадени Безжични Оптички Ергономски Глушец со Перото Функција

[Пријателски И Право доаѓа со база за пенкало глувчето и usb приемник, без грижи на губење на примачот; LED с

DEN 503.76