• Новак
Harilla 20 е Cabochon База Антички Гроздобер Hairpin Barrette Празни Рамки

Harilla 20 е Cabochon База Антички Гроздобер Hairpin Barrette Празни Рамки

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Претворете го вашиот омилен шарм или монистра во косата слајд клип лесно со овие цврсти сознанија, ќе биде се повеќе убави и сигурни во себе!.Голема DIY прибор за домашна изработка на накит.Материјал : Месинг.Уникатен стил на косата слајд клип наоди со празни рамки одговара за 18 мм cabochon,или слика во собата и други занаети.Совршен наоди за правење на персонализирани додатоци.Секој наоди има свој уникатен дизајн и стил и тема, и додатоци направени со нив се уникатни и претставуваат свој стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус

5 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наод�

DEN 90.48