• Новак
SALERM МРАЗ ГЕЛ 03 Силна одржи стил гел со Аргинин (17.6 мл / 500ml)

SALERM МРАЗ ГЕЛ 03 Силна одржи стил гел со Аргинин (17.6 мл / 500ml)

DEN 444.24

Достапност
Достапно за нарачка

Salerm Про-Линија Мраз Гел иновативни мраз гел Во облик на нежна мраз лапавица, совршен фузија на state-of-the-art гелови и извонредни својства на повеќето радикални.Се осмелуваат да го пробате!Се препорачува за влажни изгледа форми според саканиот стил.Фирма, но не ригидно задржете.Ја штити косата при додавање тело во исто време.Вклучува PSP hydrophile filmogen кои стапици влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Косата Завршувањето На Стап, Мали Скршени Коса, По Завршувањето Стап Освежување Не Мрсна Се Чувствуваат Обликувањето

Погоден за коса на било кој тип и боја, лесно да се чисти, без остатоци.Тоа е БЕЗБЕДНО да БИЛО КОСА и ТИПОТ

DEN 1341.60

Косата Завршувањето На Стап, Мали Скршени Коса, По Завршувањето Крем Освежување Не Мрсна Се Чувствуваат Обликувањето

Може стил и мазни рабови дури и на повеќето непослушните коса (скршени влакна, frizz коса или да се лета дал

DEN 191.76