• Новак
Навивам & Пресврт Поставување Лосион 8.5 оз

Навивам & Пресврт Поставување Лосион 8.5 оз

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пумпа или Спреј за долготрајни на јачината на звукот и тело!Лесни магла за поставување и дефинирање на кадрици.Формулиран со протеини и авокадо да се зголеми сјај и мазност за посилна & здрава коса. - Додава волумен & сјај за - Против - Не flaking - Фирма задржете - Исполнет со argan масло, маслото од јојоба, keratin, зелен чај и авокадо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат