• Новак
Saviland Помине Совети и Лепак Гел за Полнење - 500pcs Долго Притиснете на Ноктите Јасно Лажни Ноктите Совети со Силна Помине Лепак Гел лак на Ноктите Светилка за на доград

Saviland Помине Совети и Лепак Гел за Полнење - 500pcs Долго Притиснете на Ноктите Јасно Лажни Ноктите Совети

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤【ПОМИНЕ СОВЕТИ И ЛЕПАК ГЕЛ за ПОЛНЕЊЕ】ноктите совети и лепак гел комплет содржи 1 шише од 0.5 мл помине совети лепак гел, 500pcs помине совети, 1 помине светилка, 2 нокти датотека и 1 помине совети машина.Можете да притиснете на ноктите погодно и да ги направи да изгледаат подолги и повеќе домот. ❤【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ & ФЛЕКСИБИЛНИ】500pcs помине совети со 10 различни димензии (50 парчиња на секоја големина) се лесно да се избере соодветна големина за секој прст.Сите лажни јасно ноктите совети се направени од високо квалитетна ABS материјал, кој се дише, лесни и анти-свиткување.Нема бели траги остава дури и ако укината. ❤【Целиот СПЕКТАР НА НОКТИ АЛАТКИ】Различни нокти алатки се интимно опремени во ноктите поставена за да се олесни вашите нокти.Со овие нокти материјали, можете лесно може да се прошири на вашиот ноктите и скратете ги во вашиот омилен должина и облик. ❤【СОВРШЕН ЛЕПИЛО】 2 во 1 база гел & помине лепак е совршен за помине уметност DIY и салон употреба.Ноктите совети лепак на ноктите не само што може да се користи за да се држи помине совети, но, исто така, се користи како база палто!Со својата одлична адхезија, вашите нокти дизајн, ќе се одржи шармантна ефект врз вашите нокти површината за околу еден месец. ❤【ТОПЛО СОВЕТИ и УСЛУГА】 Пред да го користите, удар секоја помине површината и чиста нив да се отстранат сите вишокот на масло.Ако имате било какви прашања во врска со сјајот гел лак сет, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе услуга, можете во било кое време.Среќен шопинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат