• Новак
10 Бои Гел лак 4Pcs Виолетова Збирка лак 6Pcs Боја се Менува Гел лак Впие Исклучување УВ LED Лето Боја Колекција Подарок Ноктите Сет за Нокти DIY

10 Бои Гел лак 4Pcs Виолетова Збирка лак 6Pcs Боја се Менува Гел лак Впие Исклучување УВ LED Лето Боја Колекција

DEN 299.52

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за лична DIY дома и prfessional салон употреба.5 Применуваат врвот грб, лек под УВ/LED светилка.2 се Применуваат тенок база на грб, лек под УВ/LED светилка.10 Pcs Гел лак за Полнење : Овој комплет вклучува 6pcs боја се менува гел лак,4pcs виолетова збирка лак.Боја се Менува Ефекти : Нов дизајн со 2021 популарната боја се менува гел лак,меч претстојните боја трендови тесно,бојата на гел ќе се промени автоматски кога температурата над или под 31℃,топло е полесен и ладно е потемна,со додавање на повеќе забава во вашиот живот.Услуги на клиентите : Кожата тестот потребно е пред употреба. Користете cuticle тласкач да се отстрани омекнат гел нежно.COSCELIA премиум природни смоли ви донесе брилијантен сјај заврши, мазен изглед и беспрекорна покриеност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат